ÜRETİM

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Manisa Turgutlu Organize Sanayi bölgesindeki  fabrikalarımızda 150 kişilik uzman ekibimiz ile yüksek kalite ve uluslarası standartlarla üretim yapıyoruz. Mineral ve vitamince çok zengin ürünlerin, aromatik sebzelerin, meyvelerin seçilmesi ile başlayan üretim sürecimizde, ayıklama, temizleme, salamuraya yatırma, pastorizasyon, sterilizasyon ve paketleme işlemlerinde uluslararası standartlara uygun teçhizat ve yöntemler kullanıyoruz. 

İyi tarım, iyi şirket, iyi toplum misyonumuz, üretim süreçlerinde de mükemmelliğin yakalanmasını hedefliyor. Bizler de sağlıklı, hijyenik, doğal ve verimli üretim yapma amacıyla, sürekli geliştirme çalışmaları yapıyor; üretimde doğru bilginin ve en üstün teknolojinin kullanılmasını önemsiyoruz. 

Yetiştiricilikten işlemeye kadar olan bütün aşamalarda ürün kalitesinin güvence altına alınması için kalite zincirimizin her aşamasının kusursuz çalışmasını sağlıyoruz. Bu amaçla, en kaliteli hammaddeleri, inceleyerek seçiyor, kalite ve güvenlik parametrelerimize uygunluğunu doğrulayan fiziki, kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolleri yapıyor; işleme ve imalat süreçlerini uluslararası standartlara göre denetliyoruz. Kaliteyi kendi yaşam tarzı olarak benimsemiş uzman Susitaş ekibimizle, Gıda ve Hijyen Güvenliği yönetmeliklerini harfiyen uyguluyor kalitemizi şansa bırakmıyoruz.

Susitaş olarak, bitkilerin tat ve aromasını kaybetmeden ambalajlanması konusunda geliştirdiğimiz uzmanlık sayesinde çok üstün bir yeteneğe sahibiz. Üretimdeki bu gücümüzü, bitki işlemedeki 35 yıllık deneyimimize, bilgi birikimimize ve işimize olan tutkumuza borçluyuz.

Üretim Özelliklerimiz

İYİ TARIM UYGULAMALARI ( Tohumdan itibaren tüm sürecin kontrolü /  Doğal kaynakların korunması / Susitaş Tarafından Teşvik & Finans ) 

GIDA GÜVENLİĞİ ( Sıfır Hata Endeksi / Setifikalar / İşçi Sağlığı ve Refahı)

USTALIK ( Tecrübe / Ar-Ge Laboratuvarı / Mineral ve vitaminler yok etmeden sağlıklı üretim metodu )