SUSİTAŞ

Yemeğinizde iyilik var.

Susitaş olarak bizler, doğanın bizlere armağan ettiği tabii otları sizler için toplayıp, sizlerin faydasına sunuyoruz.Farklı iklimlerin yaşandığı, verimli topraklarla dolu Anadolu’nun benzersiz coğrafyasında, en sağlıklı, en taze, en doğal sebze ve meyveleri yetiştiriyor; topluyor; en sağlıklı koşullarda üretiyoruz. İyi tarım uygulamalarımız ve gıda güvenliği standartlarımız ile sizlerin en iyi tarım ürünlerini güvenle tüketmenizi, gelecek nesillerin sağlıklı beslenmesini ve ülkemizdeki tarım arazilerinin daha verimli ve üretken olmasını sağlıyoruz.

Bizler, güneşin, toprağın, rüzgarın, yağmurun yani doğanın; emeğin, alınterinin ve tutkunun yani çiftçilerin hediyesini sofralarınıza getiriyoruz.

Doğanın sevgisini, en saf en temiz en doğal haliyle yemeklerinize iyilik olarak katıyoruz.

Tek amacımız: Masanıza en kaliteli ürünü koyabilmek.

Kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka kimliğimiz bizi ülkemizin en saygın gıda şirketlerinden birisi haline getirdi. Konservelerden, gurme soslara; turşulardan, kurutulmuş ürünlere; su ürünlerine, ürettiğimiz her üründe kusursuz ve tutarlı bir kalite isteriz. Susitaş Değer Zinciri, ürünlerimizdeki benzersiz lezzeti, tazeliği ve doğallığı sunmamızı garanti ediyor.