ÇİFTÇİLERİMİZ

Bizler, güneşin, toprağın, rüzgarın, yağmurun yani doğanın; emeğin, alınterinin ve tutkunun yani çiftçilerin hediyesini sofralarınıza getiriyoruz. 

Yıllardır çiftçilerimizle karşılıklı olarak sergilediğimiz içten bağlılık sayesinde ürünlerimizin kalitesini garanti altına alıyoruz. Tüketicilerimize vermiş olduğumuz ve gelecekte de tutmaya devam edeceğimiz ‘ daima sağlıklı ve en lezzetli ürünleri sunma’ sözümüzü tutmak için hep birlikte, var gücümüzle çalışıyoruz.

Çiftçilerimizle kurduğumuz samimiyete, şeffaflığa ve güvene dayalı ilişkimiz, onların ve bizim ihtiyaç ve beklentilerimizi karşılıklı olarak anlamamıza olanak sağlıyor. Bu sayede, tüketicilerimizin mutluluğuna odaklanıyor, özenle yetiştirilen bitkilerin tadlarını ve faydalarını koruyarak, en hızlı ve sağlıklı şekilde hazırlamak üzere zamanla yarışıyoruz.

Susitaş olarak sürdürülebilir tarımı destekliyoruz. O yüzden, daha yenilikçi sürdürülebilir yöntemleri bulmak için çiftçilerimizle birlikte çalışıyor, eğitimler veriyor, teşvik ediyor ve projelerin finansını karşılıyoruz. 

Biliyoruz ki, iyi bir yemek, tabiata aşık bir çiftçinin, verimli bir toprağa attığı doğal ve sağlıklı bir tohumla başlar.